Fundacja Votum / Podopieczni / Tomasz Blitek

Tomasz Blitek

Tomasz został przyjęty do Kliniki Neurologicznej z powodu nagłego osłabienia prawych kończyn oraz zaburzeń mowy. Lekarze rozpoznali udar niedokrwienny lewej półkuli mózgu. U mężczyzny występuje afazja mieszana z przewagą ruchowej, niedowidzenie połowicze prawostronne, a także niedowład połowiczy prawostronny nasilony do porażenia w kończynie górnej. Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla Tomasza w powrocie do zdrowia poprzez wsparcie jego rehabilitacji. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Tomasza Blitka

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Tomasza Blitka