Fundacja Votum / Podopieczni / Tomasz Tomkutonis

Tomasz Tomkutonis

Choroba Tomka rozpoczęła się w 1994 roku silnymi bólami głowy i wymiotami. Badania potwierdziły udar krwotoczny mózgu. Mężczyzna cierpi na wzmożone napięcie mięśniowe, niedowład czterokończynowy i napady padaczkowe. Dominującym problemem rodziny jest niepełnosprawność. Wszyscy członkowie rodziny chorują przewlekle i pozostają pod opieką lekarską. Dlatego prosimy ludzi dobrej woli o pomoc dla Tomasza w staraniach o powrót do zdrowia poprzez wsparcie jego rehabilitacji. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Tomasza Tomkutonisa

z dopiskiem: dla Tomasza Tomkutonisa