Fundacja Votum / Podopieczni / Tomasz Waśko

Tomasz Waśko

Tomek od urodzenia cierpi na zaburzenia neurorozwojowe, co objawia się m.in. znacznym opóźnieniem rozwoju intelektualnego, niepełnosprawnością ruchową oraz opóźnieniem rozwoju mowy. Zaburzenia neurorozwojowe obejmują wszystkie sfery rozwoju, w związku z tym Tomek potrzebuje intensywnego, regularnego i specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Możesz pomóc Tomkowi, wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem:  dla Tomasza Waśko

KRS: 0000272272 z dopiskiem: dla Tomasza Waśko