Fundacja Votum / Podopieczni / Wiesław Nowacki

Wiesław Nowacki

Wiesław w dniu wypadku wykonywał swoje obowiązki zawodowe. Doznał urazu wielonarządowego, w tym złamania kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego i amputacji podudzia prawego. Wymaga intensywnej rehabilitacji oraz pomocy finansowej w zakupie specjalistycznego sprzętu i oprotezowania. Wasza pomoc i wsparcie pomogą Wiesławowi w powrocie do samodzielności. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Wiesława Nowackiego

z dopiskiem: dla Wiesława Nowackiego