Fundacja Votum / Podopieczni / Zbigniew Łojek
zdjecie Zbigniew Łojek

Zbigniew Łojek

Pan Zbigniew przeszedł udar niedokrwienny prawej półkuli mózgu, w wyniku którego jest inwalidą I grupy z niedowładem czterokończynowym, niezdolnym do samodzielnej egzystencji. Wymaga stałej rehabilitacji, aby poprawić stan swego zdrowia oraz uniknąć powikłań. Prosimy o wsparcie ludzi wrażliwych na krzywdę innych. Możesz pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Zbigniewa Łojek

z dopiskiem: dla Zbigniewa Łojek