Fundacja Votum / Podopieczni / Zenon Janiak

Zenon Janiak

Zenon uległ wypadkowi motocyklowemu w październiku 2007 roku. W wyniku zdarzenia doznał urazu kręgosłupa, pęknięcia żeber oraz ogólnych potłuczeń. Tego dnia całe jego życie uległo zmianie. W jednej chwili pełen życia dojrzały mężczyzna został skazany na wózek inwalidzki. Fundacja VOTUM udostępniła swoje konto, aby osoby chętne by wesprzeć Zenona w walce o powrót do normalności, mogły wpłacać środki na leczenie i rehabilitację. Możesz również oddać na ten cel 1% podatku.

z dopiskiem: dla Zenona Janiaka

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
z dopiskiem: dla Zenona Janiaka