Fundacja Votum / Podopieczni / Zosia Majewska
zdjecie Zosia Majewska

Zosia Majewska

Zosia urodziła się z zespołem Dandy’ego-Walkera i hipoplazją ciała modzelowatego. Czteroletnia wówczas dziewczynka w maju 2010 roku przeszła dodatkowo zapalenie mózgu, wskutek którego utrzymuje się pozapalne wodogłowie, niedowład spastyczny z licznymi przykurczami i padaczka. Rodzice chcą umożliwić córce rozwój psychoruchowy i neurofizjologiczny, dlatego wdrażają wszelkie możliwe metody leczenia. Niestety dużą przeszkodą w realizacji tych przedsięwzięć jest problem finansowy. Na utrzymanie rodziny pracuje wyłącznie tata Zosi, mama dziewczynki zajmuje się jej pielęgnacją. Ta pięcioosobowa rodzina potrzebuje naszej pomocy.

z dopiskiem: dla Zosi Majewskiej

z dopiskiem: dla Zosi Majewskiej