Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Przez wypadek komunikacyjny Dariusz utracił sprawność. Aktualnie przebywa w szpitalu, jego stan jest bardzo poważny. Po wyjściu niezbędna będzie kosztowna i długotrwała  rehabilitacja  oraz przystosowanie mieszkania do nowej rzeczywistości. Prosimy o wsparcie w sfinansowaniu leczenia i rehabilitacji Dariusza. Każda złotówka ma znaczenie. Dziękujemy

Nasze życie zmieniło się z końcem kwietnia 2022r. To właśnie wtedy mój mąż Dariusz uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Doznał wielu poważnych obrażeń, więc od razu przeszedł operację, później drugą. Przebywał 3 tyg w śpiączce,z każdym dniem było coraz gorzej. Jego stan był oceniany jako krytyczny. Spodziewaliśmy się wszystkiego, a myśli pozostawały niespokojne. Śpiączka, respirator, rurka tracheotomijna, uszkodzenie rdzenia, uszkodzenie kręgosłupa w odcinku szyjnym- to było straszne, nie mówiąc o innych obrażeniach. Odczuwaliśmy ogromny lęk i strach o każdy kolejny dzień…

Jednak Darek się nie poddał, walczył i pokonał wiele, jego stan uległ lekkiej poprawie. To za sprawą rehabilitacji, którą podejmuję jeszcze będąc w szpitalu. Przed Darkiem jest ogromna praca do wykonania. Ze względu na uszkodzenia, których doznał w wypadku jest uzależniony od pomocy osób trzecich. Na ten moment Darek nawet sam nie siedzi! Trudno się patrzy na cierpienie bliskiej osoby i jej walkę o sprawność, która potrwa jeszcze długo!

Nasz jedyny cel to walka o zdrowie i sprawność Darka. Tutaj kluczowa i niezbędna jest rehabilitacja bo TYLKO ona może poprawić stan Darka na lepszy.
Dlatego prosimy Was o pomoc, o każdą, nawet najmniejszą wpłatę. To dzięki Wam Darek będzie mógł walczyć dalej. Niestety sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć kosztów rehabilitacji bo nie mamy takich pieniędzy! Koszty są ogromne, a Darek potrzebuje intensywnej rehabilitacji, dlatego prosimy POMÓŻCIE!

Darek bardzo tęskni za dziećmi, za rodziną i normalnością, którą utracił wraz z wypadkiem. Szpitalne ściany to jego rzeczywistość, którą bardzo chcemy zmienić. Darek uwielbiał spędzać czas aktywnie, wszędzie było go pełno, zawsze chętny do pomocy drugiej osobie. Teraz sam potrzebuje pomocy, by wrócić do sprawności. Dlatego prosimy Was o pomoc i wsparcie finansowe naszej zbiórki bo bez Was zwyczajnie nie damy rady. Darek liczy na Was i Was potrzebuje. Jesteście Jego szansą i nadzieją.
Dziękujemy.

żona Magdalena