Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Damian Bies jest młodnym, pełnym energii chłopakiem, przed którym życie stoi otworem. By móc spełniać swoje marzenia wyjeżdżał do pracy za granicę. Jednym z takich jego marzeń był zakup motocykla crossowego – właśnie feralnej nocy wracał od kolegi z którym go poskładał. Niestety niespodziewanie oślepiły go światła auta, które stało częściowo na jego pasie, a częściowo na poboczu – był około 200 m od swojego domu.Zapamiętał tylko straszny huk. Kiedy obudził się po 2 dniach cały obolały dowiedział się, że prawa stopa była tak pogruchotana, że lekarzom nie udało się jej uratować.Obecnie Damian intensywnie się rehabilituje – na razie pomaga mu ciocia, która jest fizjoterapeutką – przyjeżdża do niego co 2 dni i z nim ćwiczy. W najbliższej przyszłości będzie wyjeżdżał na turnus rehabilitacyjny.Damian nie odpuszcza – jest już po spotkaniu z protetykiem. Jest szansa, by mógł funkcjonować jak dawniej, ale do tego potrzebne są znaczne środki. Damian bardzo chciałby, żeby proteza była funkcjonalna.