Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Damian po wypadku samochodowym w styczniu tego roku ma wciąż bezwładną większość ciała. Czeka go wiele ćwiczeń, ponieważ na razie większość dnia musi spędzać w pozycji leżącej. Nic dziwnego — po wypadku miał wiele złamań, w tym kręgów szyjnych, musiał mieć stabilizowany kręgosłup. Wiele z uszkodzeń ma charakter nieodwracalny. Aktualnie wymaga stałej opieki, nie jest samodzielny w zakresie ruchu, odżywiania, higieny. Także kontakt z Damianem jest utrudniony. Jego nastrój bardzo się waha, jest bardzo nerwowy. Boi się o swoje zdrowie, o to, czy wróci do formy sprzed wypadku. O to, czy są na to w ogóle szanse. Dużą nadzieję pokłada w rehabilitacji, do której jest bardzo zmotywowany. Barierą są jednak środki finansowe: każdy miesiąc rehabilitacji to minimum kilkanaście tysięcy złotych. Pomóżmy odzyskać Damianowi zdrowie i nadzieję na pełnię życia.