Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Pani Dorota wiodła spokojne i poukładane życie. Miała cudowne plany na przyszłość. Jej marzeniem było aktywnie wychowywać dzieci. Ponadto uwielbiała być gosposią i zajmować się domem. Tuż po ukończeniu szkoły ponadpodstawowej wyszła za mąż i urodziła dzieci. Lubiła swoje życie. W 2011 roku to życie jej się diametralnie zmieniło. Tego dnia szła poboczem z synem i wjechało w nich auto. Z urazem wielonarządowym Pani Dorota trafiła do szpitala, gdzie lekarze ratowali jej życie. Niestety skutki wypadku okazały się bardzo rozległe. Przede wszystkim utrzymujące się porażenie kończyn i niewydolność serca a także niewydolność oddechowa. I tak naprawdę z tym wszystkim Pani Dorota walczy do dziś. Plus doszły jeszcze choroby przewlekłe wynikające z urazów po wypadku. Chodzi o cukrzyce, niewydolność tarczycy i astmę oskrzelową. Lista dolegliwości jest długa i rośnie z dnia na dzień. Od czasu wypadku Pani Dorota wymaga rehabilitacji i nauki wszystkiego od nowa. Jest pod opieką rodziny i potrzebuje tej opieki 24h na dobę. Pani Dorota porusza się na wózku inwalidzkim. Wózek jest już bardzo stary i wysłużony. Rodzina chciałaby go wymienić na nowy. Niestety nie stać ich na zakup wózka. Dlatego prosimy o wsparcie w zebraniu niezbędnych funduszy na zakup wózka inwalidzkiego. Bardzo dziękujemy za wsparcie!