Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Nic nie zapowiadało, że Iwona tak nagle straci sprawność. Zgłosiła się do szpitala na planowany zabieg usunięcia kamienia. Niestety nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem… Powikłaniem po operacji była sepsa. W efekcie Iwona została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Na domiar złego ciężko zachorowała na zapalenie opon mózgowych.

Ze zdrowej osoby, pełnej siły i radości życia Iwona obecnie stała się osobą całkowicie leżącą. Wymaga rehabilitacji i stałej opieki najbliższych.

– Mama z zawodu jest pielęgniarka, jest pełna empatii, zawsze pomagała innym ludziom. Uśmiechnięta, pełna energii i chęci do życia, ciężko było ją zatrzymać, po uszy zakochana w swojej wnuczce Zuzi – taką ją pamiętam i z niecierpliwością czekam, aż wróci do nas. Rodzina była dla niej najważniejsza. Teraz całą rodziną prosimy o wsparcie na leczenie i rehabilitację  Z waszą pomocą moja mama ma szansę na powrót do sprawności.

Córka Martyna