Zadzwoń +48 71 33 93 500

Przestrzeń wolontariatu

Fundacja Votum / Jak możesz pomóc? / Przestrzeń wolontariatu

Projekty, które realizujemy dotyczą pojedynczych osób i całego społeczeństwa. Indywidualna pomoc jest najbardziej precyzyjną. Jednak trudno ją realizować “w pojedynkę“. Poznaj nasze działania - zaangażuj się!

Akademia Event Wolontariusza

To projekt dla osób, które chcą poświęcić kilka tygodni na naukę organizacji wydarzeń, by później samodzielnie przygotować charytatywny event!

Wolontariat #DumniZFundacji

to wolontariat dla pracowników Grupy Kapitałowej, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą w czasie spotkań z potencjalnymi podopiecznymi. Treści są zabezpieczone hasłem, które udostępniamy zainteresowanym.

Wytrenuj się w wolontariacie

W czasie wydarzeń z serii #WytrenujSięWPomaganiu ćwiczymy i pomagamy! Zobacz, jak wyglądają one od strony organizatora, dołącz do nas!

DZIAŁAMY!

Już niebawem zobaczysz tu relacje z naszych akcji.