Zadzwoń +48 71 33 93 500

Przestrzeń wolontariatu

Fundacja Votum / Jak możesz pomóc? / Przestrzeń wolontariatu

Projekty, które realizujemy dotyczą pojedynczych osób i całego społeczeństwa. Indywidualna pomoc jest najbardziej precyzyjną. Jednak trudno ją realizować “w pojedynkę“. Poznaj nasze działania - zaangażuj się!

Wytrenuj się w wolontariacie

W czasie wydarzeń z serii #WytrenujSięWPomaganiu ćwiczymy i pomagamy! Zobacz, jak wyglądają one od strony organizatora, dołącz do nas!

Akademia Event Wolontariusza

To projekt dla osób, które chcą poświęcić kilka tygodni na naukę organizacji wydarzeń, by później samodzielnie przygotować charytatywny event!

Wolontariat #DumniZFundacji

to wolontariat dla pracowników Grupy Kapitałowej, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą w czasie spotkań z potencjalnymi podopiecznym.

DZIAŁAMY!

Już niebawem zobaczysz tu relacje z naszych akcji.