Pomaganie to wspaniała rzecz!

Jeżeli nie jest Ci obojętny los innych, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Wspólnie zmieniamy świat naszych podopiecznych na lepszy.
Wspieraj nasze działania i wpłać dowolną kwotę na cele Fundacji Votum


Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.
 

Weź udział w aukcjach charytatywnych

Nasza Fundacja posiada konto w serwisie Allegro, który umożliwia fundacjom zbieranie środków na podopiecznych lub cele statutowe. Allegro nie pobiera prowizji od uczestników transakcji, dzięki czemu cała kwota trafia do naszej Fundacji i na subkonto wybranego podopiecznego.

 

Wspieraj zbiórki charytatywne dla naszych podopiecznych w serwisie Fundacji Siepomaga. Nasza Fundacja w przypadku pilnych potrzeb zgłasza zbiórkę na konkretny cel na portalu Siepomaga.pl

Przekaż 1,5% podatku ze swojego rocznego rozliczenia

Czy wiesz jaki potencjał kryje w sobie 1,5% Twojego podatku? Ma moc uzdrawiania, siłę rozwiewania trosk i smutków, umiejętność wywoływania uśmiechu! Aby skorzystać z możliwości przekazania 1,5% podatku na rzecz Fundacji VOTUM, wystarczy wskazać KRS: 0000272272 we właściwym miejscu zeznania rocznego. I na tym całe Twoje zadanie się kończy! Kwotę z 1,5% na rachunek naszej Fundacji przekaże już urząd skarbowy.
To nic nie kosztuje! Pieniądze z 1,5%, które nam przekażesz, są potrącane z całej kwoty podatku, który i tak musisz zapłacić.

Wpłać dowolną darowiznę na konto bankowe Fundacji.

Możesz wpłacić dowolną sumę bezpośrednio na nasze konto, które prowadzi dla nas SANTANDER, 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000. W tytule przelewu możesz wskazać imię i nazwisko konkretnego podopiecznego lub pozwolić nam zdecydować komu pomożemy.

Dla wpłat zza granicy użyj kodu Swift WBKPPLPP

Rób internetowe zakupy przez serwis FaniMani

Robiąc zakupy przez Internet, możesz pomagać wybranym organizacjom – płacisz tyle, co zawsze, a sklep przekazuje część z zysku na rzecz naszej Fundacji. W trakcie zakupów masz również możliwość wskazania konkretnego podopiecznego naszej Fundacji.