Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Waldemar Jakubik, w dniu 16.03.2023 r. uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. W wyniku upadku rozbił sobie głowę. Miał operowanego krwiaka
w głowie. Od dnia wypadku codziennie i nieustannie walczy o życie i zdrowie. Aby pomóc mu, w jak najszybszym powrocie do zdrowia, zbieramy pieniądze na intensywną rehabilitację.
Waldemar  był bardzo spokojną i pogodną osobą. Bardzo lubił uprawiać różne sporty: jazdę na rowerze, na rolkach, lubił pływać i spacerować.
Wyjeżdżał do pracy za granicę, w wolnym czasie lubił pielęgnować ogród, uprawiał warzywa. Kochał zwierzęta, ma psa oraz trzy koty. Zawsze znalazł czas, aby zadzwonić do najbliższych, pojechać w odwiedziny. Ma wielu przyjaciół i znajomych. Troszczył się o najbliższych, o swoje zwierzęta. Zawsze był gotowy i chętny do pomocy, życzliwy, uśmiechnięty, zawsze dla każdego miał dobre słowo i uśmiech. Interesował się muzyką, informatyką i elektroniką. Był bardzo uzdolniony w tych dziedzinach.
Waldek to człowiek o gołębim sercu, skory do pomocy i kochany przez ludzi.

Twoja pomoc da mu szansę na powrót do sprawności.