Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Nasza mama jest człowiekiem o ogromnym sercu. Z wykształcenia jest pedagogiem. Pracowała z maluchami w wieku przedszkolnym oraz z dziećmi w szkole podstawowej – bardzo lubiła swoją pracę. Od kilku lat jest emerytką zajmującą się domem i gospodynią troszcząca się o swoje małe gospodarstwo.

Nasz świat zawalił się zupełnie niespodziewanie. Okazało się, że doszło do rozległego udaru niedokrwiennego z zakresu unaczynienia prawej NCA (tętnica środkowa mózgu) … Mama trafiła na szpitalne łóżko z nikłymi szansami nie tylko na zdrowie, ale i na przeżycie. Jednak my od początku wiedzieliśmy, że nasza mama nie z tych, co się poddają. Do tego ma nas, a my postanowiliśmy walczyć o nią z całych sił.

Kolejne dni pokazywały nam, że mama ma ogromną wolę walki i wolę życia. I to życie udało się wygrać.

Mama jest osobą wrażliwą na piękno, pełną empatii kochającą zwierzęta. Wiecznie uśmiechnięta, wesoła, lubiana przez współpracowników i sąsiadów, kochana przez rodzinę.
Kobieta z sercem na dłoni, zawsze służąca dobrą radą, troszcząca się o każdą żywą istotę. Lubi rośliny, kwiaty, – w domu jest ich pełno…

Kolejnym krokiem jest rehabilitacja, która daje jej szansę na odzyskanie sprawności, którą tak nagle straciła. Najlepszy, specjalnie dobrany do potrzeb mamy turnus rehabilitacyjny jest niezwykle drogi.
Chcielibyśmy dla mamy jak najlepiej, ale boimy się, że nie podołamy takim kosztom. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą o pomoc o wsparcie dla naszej mamy. Jesteście naszą jedyną szansą…

dzieci Anny