Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Karol, Karolek. Nasze najmłodsze dziecko….

Do 28 czerwca 2021 roku chłopak jakich wielu – wesoły, z uśmiechem na twarzy, towarzyski, czasami mający szalone pomysły. Zawsze gotowy do pomocy innym, samodzielny, szukający swojej drogi w życiu. Jego pasja to sport i samochody. Jest kierowcą TIR-a. Zawsze  chciał robić to, co kochał.

Wspieraliśmy go z mężem, pomagali, gdy trzeba było – karcili. A on przychodził i całując mnie w rękę, patrząc prosto w oczy mówił: „Mamo, przepraszam”.   A ja wiedziałam, że są to słowa szczere, prosto z serca.

Aż przyszedł 28 czerwca. Dzień, kiedy zawaliła się ziemia i pękło niebo. Nasz Karolek uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Strach, rozpacz, bezsenność. Kłębiące się w głowie pytania: Dlaczego on? Co będzie dalej?

Pierwsze poruszenie ręką, nogą, kolejne miesiące – Karol nas poznaje. Co za szczęście!

Koleżanki mówią: „Karol to wojownik, da radę, musisz wierzyć i się nie poddawać”. Wierzę, płaczę widząc jak cierpi i wiem, że nie odpuszczę.

Lekarze nie pozbawiają nas nadziei, ale nie ukrywają faktu, że proces dochodzenia do zdrowia i sprawności będzie długi.

Leczenie i rehabilitacja naszego dziecka jest bardzo kosztowna, ale wierzymy w ludzi, ich dobro i  otwarte serca.

Nigdy nie utracimy tej wiary, tak jak nie ustaniemy w walce o  zdrowie naszego dziecka, bo „Jest na świecie taka miłość, która jest bezinteresowna i najprawdziwsza ze wszystkich – to miłość rodziców do dziecka. Choćby nie wiem co się stało,  to i tak będziemy je kochać ze wszystkich sił. Ta miłość jest jedną z najpiękniejszych miłości”.