Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Zadzwoń +48 71 33 93 500

Karolina Micuła śpiewa dla Moniki Szymańskiej

Fundacja Votum / Aktualności  / Karolina Micuła śpiewa dla Moniki Szymańskiej

Nie tylko teatry, kina i muzea muszą szukać nowych sposobów na organizację wydarzeń kulturalnych. Eventy to także spora część z działalności fundacji, które dzięki imprezom charytatywnym zbierają środki na leczenie swoich podopiecznych. Dlatego zapraszamy na koncert online organizowany dla naszej wolontariuszki. Koncert będzie dostępny za darmo, jednak w czasie jego trwania, zbierane będą środki na operację Moniki Szymańskiej.

Monika Szymańska jest współzałożycielką i wiceprzewodniczącą Partii Kobiet. Była wiceprzewodniczącą Stowarzyszenia Dolnośląski Kongres Kobiet we Wrocławiu, które to stowarzyszenie współzałożyła.
Cały czas poświęca się społecznie dla dobra kobiet. Także w życiu zawodowym jako doradca ubezpieczeniowy dbała o potrzebujących pomocy. By działać nadal, musi przejść bardzo drogą operację onkologiczną w Berlinie.

Pomoc zaoferowała Karolina Micuła – wokalistka, aktorka, aktywistka. W czasie mikro-koncertu zaśpiewa znane i lubiane piosenki, którymi chce namówić kolejne osoby do wpłat dla Moniki. Zaśpiewa w towarzystwie multiinstrumentalisty Michała Sołtana, związanego przede wszystkim z muzyką jazzową. Koncert będzie dostosowany do panującej sytuacji, więc w całości dostępny będzie online na facebooku “Karolina Micuła”.

Monika Szymańska całe życie pomagała, teraz możemy pomóc jej. Wystarczy wpłacić jakąkolwiek kwotę na zbiórce: https://zrzutka.pl/ynd4xr

Wydarzenie facebookowe koncertu: https://www.facebook.com/events/280517479625159/

'
Facebook
INSTAGRAM
YouTube