Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Cześć, mam na imię Konrad. Mam 20 lat i mieszkam w małym miasteczku Ciechanowiec w województwie Podlaskim.  Wolny czas spędzałem na grze w piłkę nożną. Odkąd pamiętam było to moim hobby, a jednocześnie spędzeniem wolnego czasu w gronie znajomych. Czerpałem z tego ogromną radość, odnosiłem sukcesy drużynowe  w tej dziedzinie, a także wiązałem z nią przyszłość.  Niestety wszystkie moje plany i marzenia zostały skreślenie 26 sierpnia 2017 roku. Jadąc na koncert z okazji zakończenia wakacji uległem poważnemu wypadkowi,w wyniku którego straciłem obie nogi. Bylo to dla mnie szokiem, ponieważ moje życie zmieniło się o 180° W przeciągu jednej sekundy, a wszystkie moje plany poszły w zapomnienie.Do tej pory nie mogę się z tym pogodzić ale chcę zawalczyć o lepsze życie.Niestety ograniczeniem w  powrocie do sprawnosci są moje obecne protezy. Chodzenie w nich sprawia mi trudność i wielki ból. Uczęszczanie na rehabilitację nie daje większych efektów. Chciałbym mieć nowe protezy aby móc wykonywać bez problemu podstawowe czynności. W moim życiu musiałem zrezygnować ze swojej największej pasji,ale nie chce rezygnować z normalnego życia. Chcę spędzać czas jak moi znajomi, móc normalnie pracować i nie czuć się ograniczonym. Aby zapomnieć o wszystkich problemach uciekałem w świat muzyki. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że czuję się w tej dziedzinie dobrze. Zacząłem dążyć do tego aby tworzyć własną muzykę i żeby zajmować się tym zawodowo. Jednak aby móc to robić muszę odzyskać sprawność. Dlatego mam nadzieję, że z pomocą dobrych ludzi będę miał szansę na lepsze jutro.”