Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

„Amputowaną mi dwie nogi powyżej kolana praktycznie w jednym czasie.  Wcześniej pracowałem jako traktorzysta i kombajnista 15 lat.  Swój wolny czas spędzałem głównie pielęgnując moje hobby, czyli wędkarstwo.  Po amputacji wpadłem w depresję,  stało się to nagle miałem mnóstwo myśli samobójczych, a mój  świat mi się zawalił.  Zawsze byłem aktywnym człowiekiem, a  jak teraz żyć?  Nie poddałem się jednak, mam rodzinę mam dla kogo żyć.

Żona bardzo mnie wspierała, starała się znaleźć mi jakieś zajęcia,  przypominała mi o moim hobby. Zachęcała do  wyjścia na ryby. Nie poddaję się,  jeżdżę na ryby sam,  wszystko przygotowuje jednak chciałbym być bardziej mobilny. Muszę zmienić wózek na szerszy i ze stabilizacją amputacji nóg mój wózek jest niestabilny i upadłam wywózka do tyłu na głowę marzenie Z tobą zegar elektryczny który mógłbym wyjechać na gdzieś tam w każdym razie I byłbym bardziej niezależny przydałby mi się mały remont w pokoju balustrady mam balkon który nie ma jest próg oraz wąskie drzwi a chciałoby się posiedzieć na balkonie poczytać książkę