Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Wadliwa instalacja elektryczna była powodem mojego wypadku w pracy. Ręka została po prostu ugotowana i mimo, że wspaniali lekarze walczyli o nią bardzo długo, konieczna była amputacja. Przed wypadkiem lubiłem spędzać czas bardzo aktywnie, jeździłem wyczynowo na rowerze, mieliśmy ze znajomymi swoje tory,  wędkowałem, a nawet uczestniczyłem w spływach kajakowych. Myślę, że jak na człowieka z astmą, to radziłem sobie naprawdę dobrze. Byłem bardzo aktywny.

Po wypadku najgorsza dla mnie była świadomość, że tak naprawdę nigdy już nie będzie tak samo. Dla człowieka, który był w wojsku, lubił wysiłek fizyczny, było to bardzo ciężkie.

Wraz z ręką straciłem pewność siebie, wiem, że dużo mniej wychodzę do ludzi, nie mam ochoty na spotkania towarzyskie. Czuje się, można powiedzieć  „jak bez ręki” chociaż w moim wypadku to powiedzenie nie jest już metaforą. Chciałbym mieć profesjonalną protezę, która pozwoli mi nabrać pewności siebie i znów uwierzyć, że przede mną jeszcze całkiem dobre życie.