Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Łukasz – aktywny, młody człowiek, oceniany przez znajomych jako “dusza towarzystwa”. Latem zawsze lubił spędzać czas nad jeziorem, zatem pływanie ma opanowane do perfekcji. Zawodowo do czasu wypadku spełniał się jako kierowca ciężarówki. Natomiast jego weekendową odskocznią były wycieczki motocyklowe. W sobotnie popołudnie, w czerwcu 2017 roku, Łukasz uległ poważnemu wypadkowi drogowemu. Doznał urazu wielonarządowego, wieloodłamowego złamania lewej ręki i zmiażdżenia lewej nogi. Aby ratować jego życie lekarze podjęli decyzję o amputacji nogi. Po dwóch tygodniach został wybudzony ze śpiączki. Po miesiącu hospitalizacji rozpoczął walkę o powrót do normalnego życia. Na ten moment jego celem jest uzyskanie sprawności, która pozwoli mu na powrót do pracy i założenie rodziny.