Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Nic nie wskazywało na to, że ta historia będzie mieć tak tragiczny przebieg. Mama udała się na test na Covid, który został zlecony przez sanepid z uwagi, że w domu była osoba zarażona. Test wyszedł negatywny. Pomimo tego odbywała kwarantannę nałożoną przez sanepid. Po dwóch dniach zaczęła skarżyć się na ból głowy i mięśni, a także inne dolegliwości. Najgorsze, że zaczęła odczuwać duszności i pluć krwią. Do tego nie odpuszczała wysoka gorączka, robiliśmy jej okłady ale nic nie pomagało. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Po tygodniu od pierwszych objawów karetka pogotowia zabrała mamę do szpitala. Test wyszedł pozytywny. Jeszcze przez pierwsze dni mieliśmy kontakt z mamą, jednak po kilku dniach zapadła cisza…

Mama zapadła w śpiączkę, ma niewydolność serca i niedotlenienie mózgu. Nie wyobrażamy sobie bez niej życia, dlatego ze wszystkich sił będziemy o nią walczyć. Mama powinna rozpocząć turnus rehabilitacyjny, którego koszt przewyższa nasze możliwości. To dlatego jesteśmy tutaj i prosimy Cię o pomoc!

Dzieci Magda