Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Zadzwoń +48 71 33 93 500
 

Nasze projekty

Fundacja Votum / Nasze projekty

Projekty, które realizujemy dotyczą pojedynczych osób i całego społeczeństwa. Indywidualna pomoc jest najbardziej precyzyjną. Jednak trudno ją realizować “w pojedynkę“. Poznaj nasze działania - zaangażuj się!

Wytrenuj się w pomaganiu:

 to cykliczne akcje Fundacji motywujące społeczeństwo do aktywności fizycznej, przy jednoczesnym pomaganiu osobom potrzebującym wsparcia.

Program Pierwsze Kroki:

powstał z myślą o osobach najciężej poszkodowanych w wypadkach. Jego celem jest fizyczna, społeczna i zawodowa aktywizacja. Wspieramy też osoby, które w wyniku wypadku stały się niepełnosprawne, w procesie rehabilitacji i powrocie do sprawności.

Rehabilitacja i sport:

namawiamy naszych podopiecznych do rozpoczęcia pierwszych treningów już po zakończeniu leczenia w szpitalu. Jeśli zdecydują się na taki krok – wspieramy ich w tym.

Pomoc Fundacji:

w różnych momentach życia okazuje się, że potrzebujemy prawnej pomocy – by rozwiązać sprawę, uzyskać odszkodowanie. W Fundacji Votum oferujemy profesjonalną prawną pomoc w zakresie prawa karnego, cywilnego i ubezpieczeniowego.

'
Facebook
INSTAGRAM
YouTube