Kontakt z Fundacją

Fundacja Votum / Nasze projekty / Kontakt z Fundacją

Skorzystaj z porady

skontaktuj się z nami przez formularz.

Nasz specjalista zadzwoni do Ciebie
i udzieli informacji.

Jeśli uległeś wypadkowi i konsekwencją zdarzenia jest uraz rdzenia, amputacja kończyny, uraz czaszkowo-mózgowy czy urazy wielonarządowe, zgłoś się do nas.  Fundacja Votum działa od ponad 12 lat i realnie pomaga osobom, które ulegają różnym wypadkom. W ramach prowadzonego programu Pierwsze Kroki udziela wsparcia w rehabilitacji, pomocy prawnej, doborze sprzętu oraz aktywności zawodowej i sportowej. Organizuje środki finansowe na realizacje programu rehabilitacyjnego.

Udzielimy Ci pomocy!

Do minimum ograniczyliśmy informacje, które musimy od Ciebie otrzymać są niezbędne do objęcia opieką i dobrania odpowiedniej formy pomocy.

Pomożemy w zebraniu środków na likwidację barier architektonicznych.

Udzielamy pomocy w zebraniu środków leczenie i rehabilitacje potrzebną po wypadkach komunikacyjnych, w pracy oraz w rolnictwie.