Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Jeszcze niedawno Małgosia była aktywną, zdrową i szczęśliwą kobietą. Była bardzo zaangażowana w życie rodzinne, pracę zawodową, studia doktoranckie i naukę języków obcych, które sprawiały jej wiele radości.

W styczniu 2022 roku Małgosia doznała  udaru niedokrwiennego pnia mózgu. Od tego czasu dzielnie walczy o powrót do zdrowia. Przez ponad 2 miesiące od wystąpienia udaru przebywała w szpitalu nieprzytomna i podtrzymywana przy życiu. Obecnie Małgosia cierpi na czterokończynowy niedowład i afazję. Przebywa w PCRF  Votum w Sawicach, gdzie poddawana jest stałej rehabilitacji fizycznej, jak również pracuje z psychologiem. Choroba zabrała jej radość życia. Chociaż  czasami jest smutna i zmęczona, jej siła i upór są niesamowite, z determinacją walczy z ciężką chorobą. Wierzymy, że jest w stanie ją pokonać. Aby tak się stało, potrzebuje dalszej, długiej rehabilitacji. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki niej odzyska dawną sprawność i radość życia.

Pamiętamy słowa lekarza prowadzącego wypowiedziane pod koniec jej pobytu w szpitalu: „żona musi już opuścić nasz oddział , my dalej nic nie możemy zrobić, trzeba dać kobiecie szansę”. Dzięki Państwa pomocy będzie to możliwe.

Za wszelakie wsparcie z góry serdecznie dziękujemy.

Z wyrazami szacunku,

Najbliższa rodzina , przyjaciele i znajomi.