Nowy wzór ulotek i grafika na Facebooka

Fundacja Votum / Aktualności  / Nowy wzór ulotek i grafika na Facebooka

Drodzy podopieczni! Przekazujemy Wam nowy wzór ulotki dotyczący zbiórek celowych oraz zbiórki 1% podatku. Jeżeli jesteście zainteresowani wykonaniem dla Was takiego projektu prosimy o przesłanie zamówienia mailem na adres biuro@fundacjavotum.pl w temacie maila prosimy wskazać „zamówienie na ulotki – Imię i Nazwisko podopiecznego”. Do zamówienia prosimy dołączyć jedno zdjęcie (wielkość minimum 1 MB) oraz krótki opis – maksymalnie na 500 znaków.

Również od tego roku wprowadziliśmy możliwość utworzenia dla Was grafiki do posta na Facebooka, w którym możecie informować o posiadanym rachunku w Fundacji i zbiórce 1% podatku. Jeżeli jesteście zainteresowani otrzymaniem takiej grafiki poinformujcie nas o tym mailowo.