pomarańczowe logo OrtoPes

Orto-Pes

Orto-Pes to pracownia protetyczno-ortopedyczna, która specjalizuje się w produkcji indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego, głównie dla osób po amputacjach na różnych poziomach. Naszą misją jest wsparcie pacjentów w odzyskaniu sprawności, samodzielności oraz aktywności życiowej.

Kontakt

W celu dobrania protezy lub umówienia wizyty z protetykiem, skontaktuj się z biurem naszej Fundacji: mailowo biuro@fundacjavotum.pl lub telefonicznie 71 33 93 500.

Doświadczenie i nieustanny rozwój

Choć na rynku istniejemy już ponad 13 lat, to stale podnosimy swoje kwalifikacje. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści – technicy-ortopedzi, fizjoterapeuci, którzy pomimo rozległej wiedzy, nadal rozwijają swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w konferencjach branżowych, targach, czy szkoleniach.

Dzięki obserwacji światowych trendów w protetyce oraz ortopedii zapewniamy optymalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania.

Holistyczne spojrzenie

Każdego pacjenta traktujemy w sposób indywidualny, służąc kompleksową opieką, wiedzą oraz wsparciem na każdym etapie kontaktu. Staramy się być jak najbliżej pacjenta, dlatego jesteśmy do jego dyspozycji zawsze, kiedy tego potrzebuje. Dostarczamy informacji o odpowiednim przygotowaniu kikuta do zaprotezowania, podpowiadamy jak kompresować i hartować kikut, pozbyć się przykurczy oraz wzmocnić kondycję fizyczną. Informujemy pacjenta, w jaki sposób uzyskać dofinansowanie na zakup protezy z Narodowego Funduszu Zdrowia, czy poprzez udział w programach pomocowych.