Adam Mucha

Fundacja Votum / Podopieczni / Adam Mucha

Adam to bardzo dobry młody człowiek, na którego pomoc mogli dotąd liczyć nie tylko przyjaciele, ale i obcy ludzie. Dziś Adam sam potrzebuje pomocy. 31 maja 2018 r. uległ wypadkowi, spadł z wysokości. Doznał urazu czaszkowo-mózgowego i twarzoczaszki, pęknięcia miednicy. Pół roku spędził w szpitalu, w tym miesiąc w śpiączce. Aby mógł odzyskać sprawność i stanąć na nogach, niezbędna jest intensywna rehabilitacja w kosztownym ośrodku rehabilitacyjnym.

Możesz pomóc Adamowi  Mucha w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Adama Muchy

z dopiskiem: dla Adama Muchy