Dariusz Wolański

Fundacja Votum / Podopieczni / Dariusz Wolański

Mam na imię Darek. W 2003 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznałem obrzęku mózgu. Trzy i pół miesiąca byłem w śpiączce. Pomimo długiej rehabilitacji nie odzyskałem sprawności. Mam prawostronny niedowład oraz zaburzenia mowy, poruszam się na wózku. Mam nadzieje, że z Twoją pomocą uda mi się kupić wózek elektryczny abym mógł się poruszać bez pomocy drugiej osoby.

Możesz pomóc Dariuszowi Wolańskiemu w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Dariusza Wolańskiego

z dopiskiem: dla Dariusza Wolańskiego