Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Zadzwoń +48 71 33 93 500

Dawid Gański

Fundacja Votum / Podopieczni / Dawid Gański

Mam na imię Dawid. Mam 19 lat i obecnie jestem w dość trudnej sytuacji życiowej przez wypadek samochodowy. Bezpośrednio po wypadku byłem nieprzytomny. W szpitalu okazało się, że mam obrzęk mózgu, połamane kości twarzy i złamanie otwarte lewej nogi. Od tamtego czasu minęły już ponad 3 tygodnie a ja nadal jestem w śpiączce…

 

Dawid jest osobą aktywną fizycznie. W latach szkolnych na zawodach zdobywał medale w biegach na krótkie dystanse. Do dnia wypadku ćwiczył w warunkach domowych. W wolnych chwilach lubił też szkicować i malować. Od zawsze był radosnym i zabawnym chłopakiem, który wobec rodziny i przyjaciół służył pomocą i pocieszeniem. Teraz to nasza kolej, aby pomóc Mu wrócić do życia sprzed wypadku. Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić Mu funduszy na rehabilitację. Przed wypadkiem, Dawid, pracował na umowę – zlecenie i niestety firma zrezygnowała z dalszej współpracy. Poskutkowało to brakiem ubezpieczenia i środków na opłacenie pobytu w szpitalu.

 

Z tego powodu zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w uzbieraniu funduszy, które pozwolą Mu na nowy, lepszy start w dorosłość.

 

Za każdą pomoc dziękujemy z całego serca ♥️

Możesz pomóc Dawidowi w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
z dopiskiem: dla Dawida Gańskiego

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
KRS: 0000272272
z dopiskiem: dla Dawida Gańskiego

Na tym Twoje zadanie się kończy! Kwotę z 1% na konto wybranej organizacji przekaże urząd skarbowy.

'
Facebook
Facebook
INSTAGRAM
YouTube