Zadzwoń +48 71 33 93 500

Irena Kozieł

Fundacja Votum / Podopieczni / Irena Kozieł

Irena to wulkan energii, osoba dla której „nie da się” nie istnieje w słowniku. Żona, mama i babcia, która swoim optymizmem mogłaby obdarzyć tuzin osób. Kiedyś ktoś powiedział, że jak Irenka sobie postanowi coś wbrew prawom fizyki, tym gorzej dla praw fizyk. W ciągu kilku sekund wszystko posypało się jak domek z kart. W grudniu 2018 r. została potrącona na pasach. Od tej pory walczy o powrót do sprawności. Aby Irena wróciła do aktywności konieczna jest intensywna rehabilitacja, która pozostaje poza możliwościami finansowymi rodziny.

Możesz pomóc Irenie Kozieł w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Ireny Kozieł

z dopiskiem: dla Ireny Kozieł