Zadzwoń +48 71 33 93 500

Kamil Niciński

Fundacja Votum / Podopieczni / Kamil Niciński

Mam na imię Kamil i mam 21 lat. W 2016 roku miałem wypadek samochodowy, jako pasażer doznałem urazu kręgosłupa na poziomie piersiowym. Od tamtej pory  poruszam się na wózku. Przed wypadkiem byłem aktywnym człowiekiem, interesowała mnie motoryzacja, dbałem o kondycję fizyczną na siłowni. Mam 5-letnią córkę, której poświęcam dużo czasu i dla której chcę być samodzielnym tatą. Wesprzyj mnie proszę w walce o moją sprawność i pomóż spełnić moje marzenia.

Możesz pomóc Kamilowi Nicińskiemu w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Kamila Nicińskiego

z dopiskiem: dla Kamila Nicińskiego