Krzysztof Berdzik

Fundacja Votum / Podopieczni / Krzysztof Berdzik

Krzysztof Berdzik jest kierowcą zawodowym, który w kwietniu 2018 r. uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Na skutek tego zdarzenia amputowano mu nogę na poziomie podudzia. Krzysztof jest bardzo silnym człowiekiem, zdeterminowanym do tego, żeby wrócić do aktywności zawodowej.

Możesz pomóc Krzysztofowi Berdzik w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Krzysztofa Berdzik

z dopiskiem: dla Krzysztofa Berdzik