Zadzwoń +48 71 33 93 500

Krzysztof Horodyłowski

Fundacja Votum / Podopieczni / Krzysztof Horodyłowski

Jestem po ostrym poprzecznym zapaleniu rdzenia kręgowego. Od czterech lat próbuję poprzez rehabilitację dojść do zdrowia. Od pozycji leżącej poprzez wózek i chodzik doszedłem do tego, że chodzę o kulach, ale pilnie potrzebuję dalszej rehabilitacji. Niestety nie mogę sobie na nią pozwolić, ponieważ jest bardzo kosztowna. Jestem na rencie, moja żona pracuje, ale nie stać nas na opłacenie rehabilitacji. Chciałbym jeszcze kiedyś zagrać z wnukami w piłkę, ale nie wiem czy będzie mi to dane – bardzo proszę o pomoc!

Możesz pomóc Krzysztofowi Horodyłowskiemu w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Krzysztofa Horodyłowskiego

z dopiskiem: dla Krzysztofa Horodyłowskiego