Zadzwoń +48 71 33 93 500

Marceli Markiewicz

Fundacja Votum / Podopieczni / Marceli Markiewicz

W październiku 2018 roku Marcel doznał ciężkich obrażeń głowy w wypadku samochodowym. Był wysportowanym 15-latkiem, który miał wielkie marzenia. W obecnej chwili ma problemy z koncentracją i komunikowaniem się, a także ma prawostronny niedowład ciała. Marcel wymaga stałej opieki i codziennej intensywnej rehabilitacji, której koszty przekraczają możliwości finansowe rodziny. Marcel potrzebuje Twojej pomocy w walce o sprawność.

Możesz pomóc Marcelemu Markiewicz w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Marcelego Markiewicz

z dopiskiem: dla Marcelego Markiewicz