Zadzwoń +48 71 33 93 500

Mariusz Blok

Fundacja Votum / Podopieczni / Mariusz Blok

W październiku 2018 r. mój świat się zatrzymał tak jak moje serce. Przeszedłem ostry zawał serca pełnościenny- ściany dolnej. Konsekwencją było niedotlenienie mózgu i niedowład czterokończynowy. Choroba i jej skutki pozbawiła mnie człowieczeństwa odebrała mi dotychczasowe życie, które miałem. Obecnie wymagam terapii i intensywnej rehabilitacji, która jest niezbędna abym dalej mógł funkcjonować. Reaguję na bodźce bólowe i głos bliskich – robię postępy. Dlatego ośmielam się prosić o pomoc i wsparcie ,by móc wrócić i WAM PODZIĘKOWAĆ. Obecnie przebywam w PCRF VOTUM – tj. ośrodek rehabilitacyjno-wybudzeniowy dla dorosłych. Obiecuję nie poddam się będę walczył o swoje życie .

Możesz pomóc Mariuszowi Blok w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Mariusza Blok

z dopiskiem: dla Mariusza Blok