Zadzwoń +48 71 33 93 500

Marta Diduszko

Fundacja Votum / Podopieczni / Marta Diduszko

Marta wraz z narzeczonym miała wypadek komunikacyjny. Auto, które niespodziewanie wyjechało z drogi podporządkowanej, zmusiło kierowcę do gwałtownego odbicia kierownicy. Auto się obróciło kilkukrotnie, para wylądowała w rowie. Marta miała poważniejsze obrażenia. Połamane kończyny, poobijane ciało. Rehabilitacja, która pozwoli jej powrócić do zdrowia, będzie trwała wiele miesięcy. Już spotyka się z rehabilitantem w domu, ale marzy o turnusie w specjalistycznej klinice.

Możesz pomóc Marcie w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Marty Diduszko

z dopiskiem: dla Marty Diduszko