Michał Polak

Fundacja Votum / Podopieczni / Michał Polak

Michał podczas zajęć chemicznych obserwował doświadczenie prowadzone przez kolegów. Nagle doszło do zapalenia oparów etanolu, w wyniku czego doznał oparzeń II i III-go stopnia obu rąk, klatki piersiowej, szyi, twarzy i obu uszu. W najbliższych miesiącach Michał będzie potrzebował środków finansowych na pokrycie kosztów zabiegów chirurgii plastycznej, które pozwolą mu przywrócić wygląd sprzed tego feralnego zdarzenia.

Możesz pomóc Michałowi Polak w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Michała Polak

z dopiskiem: dla Michała Polak