Michalina Maciejewska

Fundacja Votum / Podopieczni / Michalina Maciejewska

W sierpniu 2018 roku Michalina uczestniczyła w wypadku drogowym jako pasażerka motoroweru. Na skutek wypadku doznała poważnego urazu prawej nogi, który znacząco ograniczył jej wcześniejszą aktywność.  Od kilku lat wspiera Młodzieżową Drużynę Pożarniczą przy OSP w Licheniu Starym, udziela się również sportowo w UKS „Górnicza” w Koninie reprezentując godnie drużynę m.in. w mistrzostwach Polski w piłce nożnej kobiet. Od dnia wypadku codziennie walczy o powrót do sprawności.

Możesz pomóc Michalinie Maciejewskiej w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Michaliny Maciejewskiej

z dopiskiem: dla Michaliny Maciejewskiej