Zadzwoń +48 71 33 93 500

Paweł Kabat

Fundacja Votum / Podopieczni / Paweł Kabat

Paweł Kabat uległ ciężkiemu wypadkowi w pracy, ratując komuś życie sam o mało go nie stracił – przygniotły go okna ważące 600 kg. Doznał urazu wielonarządowego, w tym złamania kręgosłupa ze stłuczeniem rdzenia kręgowego. Zaraz po wypadku miał porażenie od pasa w dół ale obecnie powoli wraca czucie w nogach. Potrzebna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja, która pomoże Pawłowi stanąć na nogi. Wesprzyj Pawła w jego walce o sprawność!

Zobacz zbiórkę internetową: https://www.siepomaga.pl/pawel-kabat

Możesz pomóc Pawłowi Kabat w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji.

z dopiskiem: dla Pawła Kabat

z dopiskiem: dla Pawła Kabat