Zadzwoń +48 71 33 93 500

Fundacja Votum / Podopieczni / Roman Banasiak
Roman Banasiak

U Pana Romana na skutek wylewu śródmózgowego nastąpiło uszkodzenie centralnego układu nerwowego. Pełen życia mężczyzna w sile wieku został w jednym momencie skazany na wózek inwalidzki oraz pomoc drugiej osoby w podstawowych czynnościach życiowych. U mężczyzny utrzymuje się niedowład czterokończynowy. W powrocie do sprawności może mu pomóc jedynie intensywna rehabilitacja. Fundacja VOTUM otworzyła dla Pana Romana konto, na które można wpłacać środki, które pomogą mu w tej nierównej walce.

z dopiskiem: dla Romana Banasiaka

z dopiskiem: dla Romana Banasiaka