Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Aktualnie poruszam się na wózku o własnych siłach, ale potrzebuje pomocy może nie na co dzień ale co drugi dzień kiedy chce skorzystać z łazienki, poza tym nie rehabilituje się w tym momencie w naszym obszarze jest Ośrodek w Górznie, niestety zamiast skorzystać to tam oberwałem personel nie przyjemny nie wiedzą jak obchodzić się z sparaliżowanymi osobami Szkoda, może bym się rehabilitował bo chciałbym wrócić do sprawności ale w takim Ośrodku jak ten mój koło domu jest to nie możliwe. Czuję się nie zbyt dobrze cały czas od wypadku boli mnie kręgosłup i żebra czasami nogi jest to nie przyjemne, wszystko to obszar na odcinku th9, chciałbym by ta zbiórka była przede wszystkim przeznaczona na rehabilitację która mnie usprawni, jest bardzo dużo wydatków w tym okresie np. Samochód z skrzynia automatyczną, wózek, poduszka przeciw odleżynom to podstawa bym mógł funkcjonować.