Rockowy koncert dla naszego podopiecznego!

Fundacja Votum / Aktualności  / Rockowy koncert dla naszego podopiecznego!

22 września w Klubie Alive usłyszymy klasyki muzyki rockowej. Na scenie zagra Ace Cover Band! Formacja znana jest wrocławskiej publiczności z regularnych jamów w klubie Alive. Tym razem zobaczymy ich na koncercie dedykowanym Jurkowi Gruszkowskiemu. Jerzy na skutek choroby autoimmunologicznej potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji i osprzętu do wózka. W czasie koncertu prowadzona będzie zbiórka do puszek.

Jerzemu pomóc można także przez portal SiePomaga: https://www.siepomaga.pl/jerzy-gruszkowski

Na koncercie „Przyjaciele dla Jurka Gruszkowskiego” Ace Cover Band wystąpi w składzie: Waldemar Ace Mleczko, Maciej Gaicki, Marceli Foltan, Jarosław Pawlicki oraz Tomasz Dura.

22 września, 20:00
Klub Alive, ul. Kolejowa 12 we Wrocławiu