Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

30 grudnia ubiegłego roku 41 letnia, zdrowa, wysportowana i prowadząca aktywny i zdrowy tryb życia Agnieszka, doznała bez żadnych wcześniejszych ostrzeżeń udaru mózgu. Na domiar złego udar okazał się być bardzo groźny. Udar pnia mózgu należy do najniebezpieczniejszych i źle rokujących, jest bardzo nietypowy dla młodej osoby. Spowodował niestety porażenie prawej strony, w konsekwencji z dnia na dzień Agnieszka stała się osobą niepełnosprawną.

Góry, bieganie, narty, żeglarstwo, morsowanie to wieloletnie pasje Agnieszki. Jako instruktorka jogi zgromadziła wokół siebie dużą grupę osób, której w ramach zajęć „Joga dla zdrowia” zawsze starała się pomóc. Jej mottem jest „aktywność z szacunkiem dla ciała”.

Dzięki bardzo ciężkiej pracy, motywacji, umiejętności pracy mentalnej i znajomości ciała, Agnieszka robi niesamowite postępy. Głęboko wierzymy w jej powrót do zdrowia i pasji, wymaga to jednak długotrwałej rehabilitacji.

Każde oddane 1,5% podatku przybliża nas do celu, dając nadzieje na nowe-stare, normalne życie dla naszej mamy, żony, córki. Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę przekazaną na rzecz Agnieszki.

Mąż Marcin