Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Pęknięcie tętniaka zmieniło całe nasze poukładane życie. To się tak szybko wszystko zadziało, że do tej pory nie wiem jak sobie poradziłam z emocjami, żeby się nie rozkleić całkowicie. Mąż zasłabł, a karetka zabrała go do szpitala. Tam usłyszeliśmy tę przerażającą diagnozę – w głowie mojego męża rósł tętniak, o którym nikt nie miał pojęcia i w momencie zasłabnięcia pękł.

Lekarze musieli przeprowadzić pilną operację. Dzięki ich szybkiej reakcji, stan męża jest na tyle dobry, że jest gotowy do wypisu ze szpitala. Czeka go teraz rehabilitacja bo samo pęknięcie spowodowało uszczerbek na zdrowiu. Potrzebna jest mu natychmiastowa rehabilitacja. Jeśli zareagujemy z rehabilitacją tak szybko jak z operacją, to jest duża szansa, że Tomek wróci do sprawności. Tomek jest kochanym mężem i ojcem. Niczego tak nie pragnę teraz jak żeby wyszedł cało z tego.

Kochał spędzać czas na spotykaniu się ze znajomymi, spacerach z psami, czasem jeździliśmy na przejażdżki rowerowe a czasem szliśmy do kina. Takie to nasze życie, spokojne. Tomek w wolnej chwili lubił oglądać mecze koszykówki i piłki nożnej. Chciałabym i bardzo w to wierzę, że wróci jeszcze ten czas dla Tomka kiedy był sprawny i spędzał z nami wspólnie czas. Teraz musimy zadbać o jego zdrowie. Niestety koszty rehabilitacji są znacznie wyższe niż nawet przypuszczałam. To ogromne dla mnie pieniądze.

Proszę Was o pomoc dla mojego męża. Każda złotówka i pomoc się liczy. Nie poddam się w tej walce ani ja ani Tomek.

Żona Joanna