Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Niedługo po nowym roku (15.01.24 r.) Kornelia w wieku 39 lat doznała obszernego udaru mózgu, który zakończył się powikłaniami i obrzękiem. Kobieta zmaga się z afazją, niedowładem prawostronnym oraz usuniętą 1/4 czaszki, co pozwoliło na rozprężenie ciśnienia. Lekarze dwukrotnie ratowali jej życie, obecnie przebywa na rehabilitacji na Narodowy Fundusz Zdrowia, w Krakowie. Jest pod wspaniałą opieką rehabilitantów, logopedy oraz psychologa. Dla całej rodziny zdarzenie było ogromnym szokiem. Zarówno najbliżsi jak i sama Kornelia, martwią się o nadchodzące dni. Mają nadzieję, na powrót Korneli do sprawności. Aby wesprzeć Kornelie w drodze do odzyskania samodzielności, przekaż dowolną kwotę darowizny.