Zadzwoń +48 71 33 93 500

Wypełnij deklarację PIT

Fundacja Votum / Aktualności  / Wypełnij deklarację PIT

Jesteśmy już w Nowym Roku i czas na rozliczenia i wypełnianie deklaracji PIT. Możesz przekonać się, jaki potencjał kryje w sobie 1% Twojego podatku!

Poznaj naszych podopiecznych: http://fundacjavotum.org/nasi-podopieczni/

Chcesz pomóc? W deklaracji PIT, w rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) wpisz dane KRS:0000272272.

Czasami poznajemy kogoś, kto przekazuje nam wiedzę, uśmiech, radę, i trudno jest nam się odwdzięczyć. Zrób coś dobrego dla kogoś innego i przekaż 1% swojego podatku na rzecz poszkodowanych w wypadkach.

Każdego dnia spotykamy się z osobami, które są w bardzo ciężkiej sytuacji i mają trudny poniedziałek, wtorek, cały tydzień, miesiąc, lata…
Staramy się im pomóc, motywować i wspierać w podjęciu aktywności i osiągnięciu mobilności. Marzenia też się spełniają. Pomóż nam w ich realizacji! W imieniu naszych Podopiecznych z całego serca dziękujemy!