Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Zadzwoń +48 71 33 93 500

Wystawa zdjęć dla Jana Nerki

Fundacja Votum / Aktualności  / Wystawa zdjęć dla Jana Nerki

Fundacja VOTUM zaprasza na magiczną wystawę zdjęć Macieja Bernata. W terminie 21.10-11.11.2019 w Krzywym Kominie we Wrocławiu.

W Centrum Rozwoju Zawodowego “Krzywy Komin” zobaczymy makrofotografię dolnośląskiej fauny i flory. Każde z kilkunastu zdjęć, które zobaczyć będzie można od 21 października do 10 listopada 2019 roku, będzie można wylicytować na wernisażu wystawy. Dochód z aukcji zostanie przekazany na rehabilitację Jana Nerki.

O autorze:
Autorem fotografii jest Maciej Bernat, absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Pomimo innego kierunku wykształcenia, od dziecka pasjonuje się makrofotografią przyrodniczą i grafiką. Swoje umiejętności rozwijał metodą prób i błędów, ukazując fascynujący świat ukryty pod naszymi stopami.

O podopiecznym Fundacji VOTUM:
Jan Nerka był przed wypadkiem kochającym mężem, tatą i dziadkiem. Był pracowitym oraz wesołym mężczyzną. W październiku 2018 r., jadąc na rowerze, został potrącony przez samochód. Jego życie uległo diametralnej zmianie. Po ciężkim urazie mózgu nie może samodzielnie wykonywać podstawowych czynności. Wymaga całodobowej opieki. Potrzebna jest również długotrwała rehabilitacja.
Jana Nerkę można wesprzeć przez stronę: https://www.siepomaga.pl/jan-nerka

'
Facebook
Facebook
INSTAGRAM
YouTube