Zadzwoń +48 71 33 93 500

Zostaliśmy wyróżnieni

Fundacja Votum / Aktualności  / Zostaliśmy wyróżnieni

Votum SA zostało wyróżnione za pomoc klientom w zakresie Programu Pierwsze Kroki – aktywizacja fizyczna, społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych, najciężej poszkodowanych w wypadkach.

Od 2016 r. Fundacja Votum  swoim beneficjentom zapewnia rehabilitację i pomaga im m.in. w doborze sprzętu ortopedycznego lub inwalidzkiego.

Za nasze starania Votum Sa. zostało docenione w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu w konkursie Lider odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju. Celem konkursu było wyłonienie wśród polskich przedsiębiorstw tych, które działają w sposób najbardziej odpowiedzialny i uwzględniający zrównoważony rozwój i wskazanie tych, które nie tylko prężnie rozwijają się biznesowo, ale także dbają o dobro innych. Dziękujemy!